PŁYNNA FOLIA

IZOLACJA TERMICZNA

szyby od 20% do
40%

BLOKADA ŚWIATŁA PODCZERWONEGO

70%

NANO FOILA DLACZEGO?

Oszczędność energii i kosztów - Obniża temperaturę wnętrza średnio o 5°C i zmniejsza zużycie energii przy szczytowym obciążeniu. Typowa oszczędność kosztów energii rzędu 20-40% gwarantuje szybki zwrot kosztów.

METODA NANOSZENIA
NATRYSKOWEGO

Przezroczysta płynna powłoka okienna jest alternatywą dla tradycyjnych folii okiennych. Unikalna powłoka nanotechnologiczna została zaprojektowana z myślą o trwałości, dzięki czemu zapewnia długotrwałe, gładkie, przezroczyste wykończenie, które jest praktycznie niewidoczne w oknach. Oszczędność energii , blokowanie ponad 50% przepuszczalności ciepła słonecznego, blokada ponad 90% promieni UV i przejżystość ponad 70% światła widzialnego sprawia, że ​​idealnie nadaje się do modernizacji okien w budynkach instytucjonalnych, handlowych i hotelarskich, w których priorytetem jest komfort patronów i efektywność energetyczna .

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Nasz produkt nadaje się zarówno do klimatu ciepłego, jak i umiarkowanego. Po nałożeniu na okna powłoka blokuje dopływ zewnętrznego letniego ciepła i zapobiega ucieczce ogrzewania wewnętrznego w okresie zimowym. Typowe oszczędności energii na chłodzenie przestrzeni od 20% do 40% w klimacie umiarkowanym.

Trwała powłoka – zaprojektowana, aby nie „bąbelkować” jak tradycyjne folie, nie odkleja się ani nie zmienia koloru